Ev Telefonu Olanlara TTNET’den 4 GB Kotalı Ücretsiz İntermet

Ev Telefonu olmayanlar 10 TL Karışılığında Hizmetten faydalanabiliyor.

Hizmeti alabilmek için 24 Ay Sözleşme imzalanıyor fakat iptal ettirmek isterseniz hiçbir cayma bedeli vb. gibi ücretler talep edilmiyor.

4 GB Kotayı aştığınızda İnternet kesiliyor böylece kotayı aştınız  para ödemek zorundasınız  denilmiyor.

Paket dahilinde modem isterseniz aylık 3TL X24 Ay =72 TL Ödüyorsunuz

Bence interneti Evine sadece çocuklarının ödev araştırmaları gibi bağlatan kişiler için faydalı olacaktır.. Çoğu aile de bu yüzden internet bağlatıyor..

 

TTNET Kampanya Detayları :

 

 • Kampanyaya 13.07.2015 tarihine kadar başvuran bireysel yeni Aboneler için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 48 TL olan bağlantı ücreti alınmayacaktır.
 • Akıllı Kota 4 GB paketi kotasında duran özelliğe sahip olup, veri kullanımı 4 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak duracaktır ve bu pakette İnternet kullanımının durdurulması durumunda, ek kota satışı yapılmayacaktır.
 • Müşteri, Akıllı Kota 4GB paketinde, internet hattının bulunduğu yerdeki 4Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Akıllı Kota 4GB paketinde olan abonelerden ilk 24 ay için Cayma Bedeli tahsil edilmeyecektir.
 • Yalın/TTNET Alo Erişim Ücretlerine verilen indirimler aboneden tahsil edilmeyecektir.
 • Yalın Devre Hazırlama Ücreti için verilen indirim aboneden tahsil edilmeyecektir.
 • TTNET ALO bağlantı ve geçiş ücreti için verilen indirimler aboneden tahsil edilmeyecektir.
 • Bağlantı ücreti indirimi aboneden tahsil edilmeyecektir.
 • Kampanyadan Türk Telekom bireysel ev telefonu paketleriyle yararlanılması durumunda aylık 400 dakika ücretsiz verilecektir Ücretsiz verilecek 400 dakika, şehir içi ve şehirlerarası Türk Telekom yönlerine yapılan aramalarda geçerlidir. Dakikalar aylıktır, bir sonraki aya devredilmez. Kampanya kapsamı dışındaki arama yönleri ve hediye dakikaları aşan görüşmeler kendi tarifesinden ücretlendirilir. Kampanya faydası, internet sahipliği olduğu 24 ay boyunca devam eder. Hattın iptali, tüzel tarifeye geçiş ve devir  durumlarında hediye dakikalar sonlanır. Ayrıntılı bilgi için 444 1 444 arayabilir veya www.turktelekom.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.
 • Aktif TTNET internet aboneliği olan veya son 12 ay içerisinde TTNET İnternet aboneliğini iptal ettirmiş olan aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • İnternet bağlantısının yapılacağı adreste aktif bir internet aboneliği varsa veya son 3 ay içerisinde iptal edilmiş bir internet aboneliği varsa kampanyadan yararlanılamaz.
 • Kampanyadan Yalın internet paketleriyle yararlanılması durumunda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti ilk 24 ay süresince vergiler dahil 15 TL yerine 10 TL olacaktır. 24 (yirmi dört) ay sonrasında yürürlükteki Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır.  TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus alınan 8 TL Devre Hazırlama Ücreti ilk 24 ay kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanyadan TTNET Alo paketleriyle yararlanılması durumunda Aylık Erişim Ücreti ilk 24 ay süresince vergiler dahil 15 TL yerine 10 TL olacaktır. 24 (yirmi dört) ay sonrasında yürürlükteki TTNET Alo erişim ücreti aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır. Söz konusu indirimler TTNET ALO hizmeti aylık erişim/sabit ücretlerini kapsamakta olup, arama dakika ücretlerinde ve abone tarafından seçilen tarifede yer alan diğer ücretlerde herhangi bir indirim söz konusu değildir. Mevcut sabit telefon aboneliği bulunmayan yeni müşterilerimizden bir defaya mahsus alınan 14 TL (vergiler dahil) TTNET Alo bağlantı ücreti ilk 24 ay kampanya kapsamında alınmayacaktır. Mevcut sabit telefon aboneliği olan müşterilerden ise bir defaya mahsus alınan 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo’ya geçiş ücreti ilk 24 ay kampanya kapsamında 5TL olacaktır.
 • Kampanya kapsamında, talep eden abonelere kablosuz ADSL modem 24 ay taksitle ayda 3 TL’ye sunulacaktır. Kampanya kapsamında verilen modemlerin markasını belirleme hakkı TTNET’e aittir ve stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Akıllı Kota 4 GB paketi ile Tivibu Ev, Tivibu GO paketleri aboneliği yapılamayacaktır. Kampanyada geçişe açık diğer paketlerde Tivibu Ev ve Tivibu Go servislerinden yararlanılabilir.
 • Kampanyadan faydalanabilecek lokasyonlar ve abone sayısı sınırlıdır.

Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden de bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.