1. Yan Blog – Press75 Ücretsiz WordPress Tema

Yan Blog bunu olmasını bekleriz ne … tam bir blog teması olacak özelleştirme ve içerik yönetim seçenekleri, aletler ve daha her türlü. Hepsinden önemlisi ücretsiz!


Önizleme | İndir

2. Magazeen – Ücretsiz Magazine-Look WordPress Tema

Bu cesur dergi 2-col-tema ana odak tipografi, ızgaraları ve dergi bakmak olmaktan tasarlanmıştır.O Smashing Magazine ve okuyucuları için özellikle oluşturuldu.

Önizleme | İndir

3. Magilas – Ücretsiz WordPress Template

Magilas bölümleri ve “What We Do”, “Hakkımızda” vitrinde özelleştirilebilir bir ön sayfası ile birlikte gelir. Bu özel çok renkli 5-in-1 ücretsiz WordPress tema daha iyi bir çerçeve ve Genel Ayarlar, Sayfa Tracker, Sosyal Ağ, İlgili Yayınlar, Sayfa Navigasyon ve Özel Reklamlar Ayarlar karşılamak için sağlam bir yönetici seçenekleri paneli ile doludur. Padd Solutions tarafından oluşturulmuş, Magilas WP tema içerikleri ve hiçbir ücret ödemeden üstün kaliteli blog tasarımı ile okuyucuların etkilemek isteyen herhangi bir blogger için harika.

Önizleme | İndir

4. Summernight Ücretsiz WordPress Tema

Yazın sıcak ve sonraki bir ayyaş terli parti dans seksi. Büyük bir mısır tarlasının içinde kafanın sert bir vızıltı ve kollarında iki büyük blondes ile sabah ve diğerleri onların bütün hayatında görmüyorum hangi uyanmak kasabasında tatlı kız, deneyim macera, fotoğraf almak bir ufo dahil diziniz. Sen ayağa kalk ve kendinize mesaj: Ben tüm dünyaya BU göstermek zorunda! Ama nasıl? Bu temayı uzun, heyecanlı Summernight duygusunu yakalamak için çalışır ve büyük, göz alıcı resimleri ile maceralarını anlatmak sağlar. Oldukça kışkırtıcı ama hey – doğru, eşsiz stili tüm oluyor? Kolay ve özelleştirilebilir en karanlık, desenli arka planlar ile kullanılır.

Indir | Önizleme

5. Satoshi – Ücretsiz Minimal WordPress Tema

Satoshi proje çalışması vitrine için ideal temiz ve minimal portföy WordPress teması. Bu özel bir ön sayfasında, şık bir blog tasarımı, bir portföy sayfası ve tamamen işlevsel bir iletişim formu da dahil olmak üzere şablonlar profesyonel sayfa bir dizi geliyor. Aynı zamanda reklam yönetimi, altı farklı renk düzenleri ve Google Analytics entegrasyonu da dahil olmak üzere diğer büyük özelliklere sahiptir. Ve hepsinden önemlisi – bu ÜCRETSİZDİR.

Önizleme | İndir

6. BlueBubble – Ücretsiz WordPress Tema

BlueBubble Tasarımcılar için Bedava, Temizlik, Basit Premium Portföy WordPress Tema, Fotoğrafçı veya başka herhangi bir yaratıcı beyinler olduğunu! :-) Kolay iş vitrine için tasarlanmış ve bazı çok hoş özellikleri ile birlikte geliyor.

Önizleme | İndir

7. Matino – Ücretsiz WordPress Tema

Paketlenmiş özellikleri ton ile, Matino WordPress tema, Padd Solutions tarafından getirilen seçim 5 renk şemaları ile birlikte geliyor. Tüm özellikleri Yönetici Paneli Genel Ayarlar, Sosyal Ağ Ayarları İlgili Yayınlar ve Özel Anons Ayarlar sekmeler ile ulaşabilirsiniz. Matino WP tema içerikleri ve hiçbir ücret ödemeden üstün kaliteli blog tasarımı ile okuyucuların etkilemek isteyen herhangi bir blogger için harika!

Önizleme | İndir

8. Photoblog – Web2Feel Ücretsiz WordPress Tema

Photoblog web2feel.com en son WordPress tema sürümüdür. adı, bu özel bir photoblog tema fotoğrafçılar veya fotoğraf çekmek ve bunları online görüntülenmesini seven herkes sadece yararlıdır anlaşılacağı gibi. Tema WordPress 3 motoru için inşa edilmiştir. Bu özel yazılan tipleri, özel taksonomilerin, özel menü yönetimi, vb tema özel arka plan da fazla gibi özellikler, jQuery slayt gösterisi, özel galeri sayfası, özel blog sayfanıza, tema seçenekleri sayfası ile inşa edilmiştir, gibi tüm son WordPress.3 özellikleri istihdam vb

Önizleme | İndir

csswow sunucuya upload

9. Jin2 Magazine Style Ücretsiz WordPress Tema

Jin benzersiz bir wordpress teması. Nadiren bu wordpress tema göreceği olanlar gibi yüksek boy oranları ile tasarımcılar deneme görüyorum. fotoğrafçılık işini yüzden, eğer gitmen kelime cath insanların hayal hakkını arıyoruz, bu denemelisiniz aa tema. Sidebar en Photoblog’lar için ortak ve üst indeks sayfası sağda şeyler vitrine için çok yer bırakır alt, bir şey de yerleştirildi.

Önizleme | İndir

csswow sunucuya upload

10. Tweetpress – Ücretsiz WordPress Tema

Tweetpress Gabriel Jones tarafından ücretsiz bir twitter klonu wordpress teması. TweetPress 2.5.5 TweetPress en yeni versiyonudur. Şimdi WPMU destek! Sadece WordPress yönetici konsolu içinde Görünüm altındaki Twitter Yönetici Konsolu da Twitter & Feedburner bilgileri doldurun.

Önizleme | İndir

11. Artfull – Temizlik Tasarım WordPress Tema

Eğer bu tema seveceğim kodlama ve html konusunda deneyimli, üretken bir Blogger iseniz. Bu temanın sanatsal kalitesi deli olduğunu ve ne yaptığını bilen bir topluluk için yapılandırılabilir. Bu temayı milo317, profesyonel web ve grafik tasarımcısı tarafından yaptırılmıştır. onu gördüğüm başka bir tema gibi kesinlikle değil gibi ArtFull tema bu profesyonellik yansıtır. karışık medya Blogcular veya photobloggers için mükemmeldir.

Önizleme | İndir

12. Standart – Minimal WordPress Tema

Bir fantezi jquery kaymak birleştirir – ama bir ızgara düzenine devam ediyor, bir kez daha Vladimir Carrer’s “Altın Grid” üzerine kurulmuştur. Yönetim alanı oldukça geniş olan ve özelleştirme muazzam miktarda sağlar. indirmek içinde size temalar kullanım açıklar ReadMe.html dosyayı bulabilirsiniz.

Önizleme | İndir

13. WpLauncher – İnşaat Tema Under WordPress

WordPress kullanıcıları için cazip, özelleştirilebilir alanı park teması sağlamak için: WpLauncher ücretsiz bir prim wordpress tema, tek bir amaç ile basittir.

Önizleme | İndir

14. Daily Grind WordPress Tema

Bu temanın amacı wordpress bir gazete stil düzeni yansıtmaktır. benim düşünme, Carrer grid Uygulama, stil bu tür teslim ve en eşsiz en iyi yoluydu. Bu makalelerin sağlanabilir nasıl büyük esneklik vardır.

Önizleme | İndir

15. Sonsuzluk – Elegant Ücretsiz WordPress Tema

Tema, küçük bütünleşme, Flickr, Delicious ve Twitter entegrasyonu yanı sıra çekici bir görsel tasarım 3 sabit sütun vardır. Tema Zhang Yichi, Smashing Magazine ve okuyucuları için özellikle Şanghay Vikiworks Studio, Çin arkasındaki yaratıcı zihin tarafından tasarlanmıştır.

Önizleme | İndir

16. Linquist – Ücretsiz WordPress Tema

Linquist olağan bloglama çöp olmadan basit, portföy odaklı tema vardır. ve ilham kısmen fantastik Sharpfolio temasına dayalı.

Önizleme | İndir

17. Muhteşem Stiller Tema WordPress

Muhteşem Stiller iyi moda ile ilgili dergi tarzı bloglar için uygun değişik renk kombinasyonu ile şık bir tema.

Önizleme | İndir

18. WP Anio – WordPress Tema

Premium wordpress tema içerir: Cu3er Entegrasyonu; Kıkırdamak Güncelleştirmeler, Özel Fonts, Jquery etkileri; kontrol panelinden Adsense düzeni; Özel kontrol paneli.

Önizleme | İndir

19. iMovies – Ücretsiz WordPress Tema

iMovies özellikli mesajlar seçeneği ve tema seçenekleri sayfası ile birlikte ücretsiz bir WordPress teması. film, dvd veya video siteleri başta olmak üzere herhangi bir niş için uygundur.

Önizleme | İndir

20. Ecosmo – Ücretsiz WordPress Tema

Ecosmo seçenekleri sayfası ile birlikte ücretsiz bir WordPress teması ve sonrası küçük destekler.moda ve eğlence siteleri başta olmak üzere herhangi bir niş için uygundur.

Önizleme | İndir

21. Korporasi – BizzThemes Tema WordPress

Korporasi tema en iyi şekilde kendilerini online ve vitrin kendi ürün / hizmet sunmak isteyen işletmeler için idealdir. Sadece en kaliteli ve her şeyden daha çok beklemek kullanıcılar içindir!

Önizleme | İndir


22. FolioGrid – ÜCRETSİZ wordpress portföy tema


FrogsThemes.com kesinlikle ÜCRETSİZ bu WordPress Portföy Tema size sunarak tarzında piyasaya’s kutluyor!

FolioGrid, stiller gelen üç güzel hazırlanmış Koyu, Işık ve Sarı.

Önizleme | İndir


23. Newspress Ücretsiz WordPress Tema


Newspress harika bir dergi tarzı bir görünüm için 960 ızgara sistemi kullanılarak inşa edildi / haber tarzı WordPress tema gerçekten çok şık ve fonksiyonel yeni dergisidir.

Önizleme | İndir

24. DesignPile Ücretsiz WordPress Tema

Tema 3 renk stilleri ve jQuery tabanlı goodies bir çift ile birlikte geliyor. Bu portföy ve bloglar gibi kurumsal webAs zamanki için kullanılabilir, tema özel ve ticari projelerde kullanmak serbesttir.

Önizleme | İndir

25. Kodzilla – Web2Feel Ücretsiz WordPress Tema

Tema serin bir renk kombinasyonu ve özellik bakımından zengin düzeni ile tasarlanmıştır. Tema video bölümü, etkin adsense, özel şerit reklamlar, Tema seçeneği sayfa, Wp sonrası görüntü özelliği vb özellikli bir özellikli yazılan kaymak, twitter widget ile geliyor

Önizleme | İndir

26. Portföy WPESP Ücretsiz Tema

Portföy – WPESP Tema DAILYWP tarafından oluşturulan portföyü fikrine dayanan bir “minimalist” Tema olduğunu. Tema CMS olarak WordPress kullanarak portföylerinin oluşturulmasında bir başlangıç noktasıdır.

Önizleme | İndir

27. Izoterm Haberler Ücretsiz WordPress Tema

Bir sonraki konu işin ay sonra izoterm Haberler çıkışı ve profesyonel kullanıma hazır olarak adlandırılır. Bu size yeni ziyaretçi çekmek için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri ile kendi web dergi yayıncılığı başlamak için gereken her şeyi ile dergi tarz tema.

Önizleme | İndir

28. iPad Gazete’de WordPress Dergi Tema

(WPLocker Nulled) Özel bir galeri ile sosyal ağ özellikleri ile iPad için özel yapılmış kaymak özellikli.Youtube video intregration. Google Adsense intregration. Yüreğir intregration ve daha birçok özellik

Önizleme | İndir

29. Cesur Zeenat Ücretsiz WordPress Tema

vitrin portföylerini, fotoğrafçıların, sanatçılar ve tasarımcılar için temiz Portföy Tema ideal.

Önizleme | İndir

10 comments
 • tonightly
  28 Ocak 2012 at 00:20

  Hepsi birbirinden güzel temalar güzel kaynak olmuş teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • Bafra Fm
  20 Mayıs 2012 at 20:14

  ufak tefek türkçeleştirmelerden sonra gayet güzel temalar ipads temasına hasta oldum mutlaka bir sitemde kullanıcam teşekkürler

  Yanıtla
 • murat
  20 Temmuz 2012 at 08:30

  ipads temasına indiremiyorum email atabilirmisiniz face twiter dan indiremiyorum sorun var sanırım

  Yanıtla
  • iLyaS • Gönderi Sahibi •
   16 Ağustos 2012 at 09:24

   Link sağlam Tema sorunsuz bir şekilde indirebiliniyor.

   Yanıtla
 • Mehmet
  02 Ağustos 2012 at 20:03

  Güzel temalar gerçekten :))

  Yanıtla
 • ıspanaklı Börek
  01 Ocak 2013 at 13:08

  iyi bir site başarılarınızın devamını dilerim teşekkürler

  Yanıtla
  • iLyaS • Gönderi Sahibi •
   01 Ocak 2013 at 16:50

   Teşekkürler…

   Yanıtla
 • Akay Erdal
  31 Ocak 2013 at 01:34

  Selamun Aleyküm, Wp Temalarinizdan bir kacini indirdim ve siteme kurdum. Ancak bazilarinin icinde Plugins Klasörüne atilmasi gereken eklentiler yok :S

  Yanıtla
 • HAYAT ATAK
  31 Ağustos 2013 at 20:51

  merhaba şu temayı indiremedim lütfen yardımcı olun.
  Magilas – Ücretsiz WordPress Template
  çok beyendim bu temayı lütfen temayı mail adresime atarmısınız… lütfen… yardımcı olun…

  Yanıtla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.